Cookie Consent by Free Privacy Policy website skupina Pneuform

SKUPINA PNEUFORM

PNEUFORM Hulín, a.s.

Podnik byl založen v roce 1992 jako firma zabývající s inženýrskou činností a výrobou opravných materiálů na pneumatiky a duše.

Firma se postupně přeorientovala na výrobu forem, kontejnerů a kompletních technologických celků pro lisování pneumatik.

Těžištěm našich aktivit je výroba forem pro výrobu UHP, zimních pneumatik pro osobní pláště, nákladních forem včetně 3D lamel a lamel popřípadě elementů dezénu vyrobených metodou DMLS (3D tisk kovových součástí). Formy pro nákladní a OTR pláště vyrábíme metodou nízkotlakového lití AlSi slitin, které nabízí lepší mechanické vlastnosti.

Naším cílem a vizí jsou kompletní dodávky forem a kontejnerů při minimální potřebě outsourcingu. Veškeré komponenty forem vyrábíme v rámci skupiny firem PNEUFORM a outsourcing se týká pouze spotřebního materiálu. Díky tomu jsme schopni vyhovět neustále se měnícím potřebám našich zákazníků.Moldcast s.r.o.

slévárna disponující jednou z nejmodernějších nízkotlakovou technologií lití Al. slitin. Dceřiná firma Moldcast byla založena v roce 2005 v Holešově. Specializuje se zejména na kusovou a prototypovou výrobu částečně na malosériovou výrobu odlitků ze slitin hliníku (AlMg, AlSi) technologií nízkotlakého lití.

Součástí výrobkového portfolia jsou odlitky segmentů pro formy na výrobu pneumatik, odlitky ze slitin AlMg a AlSi (části motorů, prvky městského imobiliáře, sportovní potřeby a jiné), odlitky pro formy na boty.

Firma dále poskytuje služby konstrukce, výroby a odladění kokil pro nízkotlaké lití, apretaci odlitků broušením a tryskáním.

www.moldcast.czPNEUFORM RUS

dceřiná firmy byla založena v roce 2006 a sídlí ve městě Jaroslavl v Ruské federaci.

Firma se zabývá dokončováním a kompletací forem a kontejnerů.

Zároveň vyrábíme boční kruhy, patní kruhy, membránové kruhy a dodáváme veškeré komponenty pro kontejnery.

PNEUFORM RUS poskytuje veškeré služby spojené se záručními i pozáručními opravami forem a kontejnerů včetně prováděním oprav přímo na závodě zákazníka včetně možnosti outsourcingu údržby a oprav forem přímo ve výrobě pneumatik.

www.pneuformrus.ru


nahoru

© PNEUFORM Hulín, a.s. 2016
| tvorba www stránek, svatební a firemní video
SKILL production s.r.o.
| Používání cookies