Cookie Consent by Free Privacy Policy website výrobní program Pneuform
CZ | EN | RUPŘÍSTUP ŠITÝ NA MÍRU

Přizpůsobujeme jednotlivé postupy, termíny výroby, výběr technologie, abychom vyhověli neustále se měnícím potřebám našich zákazníků.

  V urgentním případě dodáme formu do 35 dnů kdekoliv na světě!

 

FORMY

Naší hlavní činností je výroba segmentových a celokruhových forem s přímým dělením nebo „ S - splitem “. Vyrábíme formy a kontejnery pro výrobu osobních, nákladních, industriálních, zemědělských a motocyklových pneumatik.

Odlévané formy zhotovujeme technologií nízkotlakého lití AlMg3 a odvozených slitin nebo materiálů na bázi křemíku.

Zároveň dodáváme segmenty a segmentové kruhy vyrobené přímým frézováním hliníkových materiálů nebo z ocelových bloků, vývalků a výkovků. Nejčastěji se jedná oformy pro AGROP, GC / CV pláště a flotační pláště různých aplikací.

Spoléháme se na vlastní výrobu většiny materiálů, dílů forem a komponent včetně lamel a odvzdušňovacích systémů. Jsme schopni garantovat nejvyšší možnou kvalitu a včasnost dodávek na takové úrovni, které se málokterý konkurent vyrovná.KONTEJNERY

Dodáváme kontejnery vlastní konstrukce nebo vyrobené ve shodě se specifikacemi zákazníka.

Vyrábíme kontejnery segmentové konstrukce s možností pevného nastavení předpětí nebo plovoucí typ s automaticky nastavitelným předpětím za pomocí systému talířových pružin (chráněný průmyslový vzor f. PNEUFORM).

Rozměrové řady zahrnují kontejnery pro výrobu osobních, nákladních, motocyklových a OTR pneumatik.

Dodáváme také semi-kontejnery, flower-type kontejnery, kontejnery s dolním otevíráním (upside down typ) a kontejnery, mísy pro půlené formy včetně různých řešení na míru.SYSTÉMY PRO LISOVÁNÍ PNEU

Společně s výrobou forem a kontejnerů nabízíme zákazníkům kompletní návrh, design i technologické řešení vulkanizace pneumatik dle zadání a specifických podmínek zákazníka.

Naše řešení zahrnuje od tvorby návrhu, simulace, FMEA, výroby testovacích forem a přípravků, manipulačních stanic, membránový uzlů, zajištění testů, přípravy technické dokumentace až po samotnou výrobu kompletních investičních celků včetně sub dodávek lisů a dalšího vybavení od ostatních výrobců.MEMBRÁNOVÉ FORMY

Vyrábíme membránové formy a mechanismy až do velikosti 48“ přetlačovaného a vstřikovaného typu. Membránové formy dodáváme s různými druhy povrchových úprav zahrnující drážky, „orange skin“, 3D reliéf a další.

Zároveň dodáváme formy pro různé aplikace zpracování a výrobu technické pryže.

Pro všechny naše mechanismy a membránové formy nabízíme různé řešení povrchových úprav materiálu např. nitridované plochy, chromované povrchy, teflonové povlaky atd.SLUŽBY

Jedním z pilířů našich služeb je tvorba dokumentace, výroba slévárenských modelů, přípravku a kokil. Zákazníkům pomáháme s tvorbou design a zhotovením dezénů, popisů pneumatik.

Společně s dodávkami forem provádíme údržbu, renovace, modifikace a opravy forem. Zároveň provádíme opravy i údržbu, čištění forem přímo u zákazníků na dlouhodobé bázi.VÝZKUM A VÝVOJ

Provádíme projektovou a inženýrskou činnost v rámci vývoje a výroby kompletních vulkanizačních celků, návrh designu forem, dezénů, lamel, popisu, návrh typu a aplikace různých odvzdušňovacích systémů.

Zároveň provádíme doprovodné testy (včetně návrhu a výroby testovacích zařízení), optimalizaci výrobku na úrovni designu i při jeho samotné výrobě použitím odpovídajících materiálů a komponent.

Součástí našich služeb jsou řešení šité na míru jako např. optimalizace dezénu s ohledem na různé faktory, výpočet a simulace hluku, FMEA analýzy při konstrukci nebo úpravě stávající konstrukce


nahoru

© PNEUFORM Hulín, a.s. 2016
| tvorba www stránek, svatební a firemní video
SKILL production s.r.o.
| Používání cookies